Maszyny, urządzenia, rozwiązania technologiczne dla przemysłu odlewniczego, hutniczego i metalurgicznego

Maszyny i urządzenia dla przemysłu

Wyposażenie odlewni

Adjatech

Witamy na stronie firmy Adjatech.

Jesteśmy firmą techniczną proponującą rozwiązania technologiczne dla przemysłu odlewniczego, hutniczego i metalurgicznego. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie proponowanych przez nas technologii oraz przygotowujemy projekty procesów technologicznych i automatyzacji produkcji. Bardzo istotnym elementem naszej działalności jest profesjonalny serwis techniczny, pomoc w montażu i dalsze utrzymanie ruchu urządzeń. Ze względu na stały rozwój technologiczny produkowanych na świecie urządzeń na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę i jednocześnie proponowane rozwiązania, dając naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii.

adjatech-targi-dan-technology-4 adjatech-targi-gilardoni-2 adjatech-targi-dan-technology-3

Sektor odlewniczy, stanowiący genezę naszej działalności, jest dla nas bardzo ważnym działem który systematycznie rozwijamy. Naszą ofertę poszerzyliśmy o innowacyjne systemy do zalewania metalu, piece topialne oraz linie do transportu i chłodzenia odlewów. Dział oczyszczania i szlifowania odlewów poszerzyliśmy wprowadzając rozwiązania do odcinania i zbijania układów wlewowych. Niezmiennie oferujemy szeroką gamę podpórek rdzeniowych, odpowietrzaczy, szpilek formierskich i inną galanterię odlewniczą, produkowaną również pod zapotrzebowanie odlewni.

Proponowane rozwiązania dla przemysłu hutniczego i metalurgicznego dotyczą głównie filtracji chłodziw – emulsji i olejów – oraz rozwiązań związanych z ich przerobem. Oferujemy pojedyncze podzespoły do filtracji, filtry zespolone oraz projektujemy i wykonujemy całkowite instalacje do filtracji chłodziw całych wydziałów obróbczych.

Nowym kierunkiem w naszej działalności jest dział energii odnawialnej. We współpracy ze światowym liderem w tej dziedzinie przygotowujemy projekty układów paneli fotowoltaicznych najnowszej generacji oraz systemy koncentracji energii słonecznej CSP. Obydwa rozwiązania wyposażone są w inteligentne systemy kontroli i sterowania wysoce poprawiając wydajność układów. W odniesieniu do energii otrzymywanej metodami konwencjonalnymi  a nowymi regulacjami dotyczącymi emisji gazów cieplarnianych oferujemy  wysoce efektywny system przygotowania biomasy z popiołów węglowych.

Współpraca z Państwem jest dla nas źródłem nieosiągalnej wiedzy i gromadzenia doświadczenia, dlatego obecne i przyszłe projekty będą dla nas wszystkich twórcze, wzbogacając nasze umiejętności.

Zapraszamy do współpracy!

adjatech-targi-maus-1 oig-logo adjatech-logo-2010-cieniowane-mini