Maszyny, urządzenia, rozwiązania technologiczne dla przemysłu odlewniczego, hutniczego i metalurgicznego

Maszyny i urządzenia dla przemysłu

Wyposażenie odlewni

Partnerzy

maus-logo[1]

Maus

Firma jest światowym liderem w projektowaniu i budowie automatycznych centrów szlifierskich do szlifowania i odcinania nadlewów odlewów żeliwnych. Stały rozwój technologii owocuje co rok nowymi rozwiązaniami, z naciskiem na łączenie robotyzacji z obróbką konwencjonalną.
www.maus.it


magaldi-logo[2]

Magaldi

Firma jest wiodącym na świecie specjalistą w budowie linii transportu materiałów gorących, tuneli chłodzących dla sektora hutniczego, odlewniczego oraz górniczego. Projektowane urządzenia cechują się wysoką niezawodnością a 50 lat doświadczenia na tej płaszczyźnie stawia firmę jako niekwestionowanego lidera.
www.magaldi.com


clansman-dynamics-logo[3]

Clansman Dynamics

Szkocki producent urządzeń wspomagających pracę w odlewni. W ofercie firmy znajdują się manipulatory, kliny hydrauliczne, młoty pneumatyczne do odbijania nadlewów oraz wiele innych przydatnych rozwiązań.
www.clansmandynamics.com


gilardoni-logo[2]

Gilardoni

Firma założona we Włoszech w 1947 roku jest liderem w zakresie przemysłowych urządzeń do badań nieniszczących (NDT). W swojej ofercie posiada aparaturę rentgenowską oraz szerokiej gamy urządzenia ultradźwiękowe. Firma działa również w szerokim zakresie w sektorze ochronnym oraz medycznym.
www.gilardoni.it


dan-technology-logo[1]

Dan Technology

Wiodąca firma zajmująca się projektowaniem i budową stanowisk zrobotyzowanych do szlifowania i polerowania odlewów z wszelkich materiałów. Wysoka precyzja obróbki i jej powtarzalności dzięki opatentowanemu systemowi kontroli nacisku stawia firmę w światowej czołówce producentów stanowisk zrobotyzowanych.
www.deantoni.it


pour-tech-ab-logo[1]

Pour-tech AB

Firma POURTECH to europejski odłam firmy KOINS, zajmująca się projektowaniem i budową najnowszej generacji zimnokomorowych automatycznych systemach kontroli procesu zalewania form. Doświadczenie oraz referencje w ponad 400 działających instalacjach na całym świecie jest najlepszą rekomendacją firmy.
www.pour-tech.com


indemak-logo[1]

Indemak

Firma INDEMAK to wiodący producent piecy topialnych średniej częstotliwości od 100kg do 10000kg wsadu. Zespół inżynierów zajmuje się także modyfikacją wszelkich pieców oraz ich adaptacją celem zwiększenia ich pojemności. Sprawny serwis i zaplecze części zamiennych to dodatkowy atut firmy.
www.indemak.com


logo

Convitec

Firma CONVITEC specjalizuje się w produkcji, dostawie oraz serwisie urządzeń dla odlewnictwie m.in krat wstrząsowych, tuneli chłodzących oraz lini transportujących odlewy. W wynkiu wieloletniego doświadczenia posiada instalacje znajdujące się na całym świecie w tym w Polsce.
www.convitec-gmbh.eu


logo lauds

Lauds

Firma LAUDS swoje urządzenia produkuje z przeznaczeniem do pracy w odlewniach żeliwa Automatyczne strzelarki do rdzeni, stacje przerobu mas formierskich, mieszarki.
www.laudsfe.com


logo Scoval

Scoval

Scoval, firma francuska która została założona w 2006 roku, składa się z doświadczonych techników w dziedzinie projektowania maszyn, którzy to wywodzą się z filara odlewniczego jakim był Fondrac. Urządzenia zostały uznane na świecie jako spełniające wymagania klientów pod względem jakości oraz niezawodności. Urządzenia Rotocontrol, ROTOMAX oraz Maxcool.
www.scoval.fr